购买 BZT52B7V5S-R9G | BZT52B7V5S-R9G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B7V5S-R9G
BZT52B7V5S-R9G
BZT52B7V5S-R9G
仅供参考
零件编号 BZT52B7V5S-R9G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-323F, 200MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52B7V5S-R9G参数
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±2%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr900 nA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-90, SOD-323F
供应商设备包SOD-323F
BZT52B7V5S-R9G Packaging
Insepction
BZT52B7V5S-R9G FAQ
  • 1. How to order BZT52B7V5S-R9G on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B7V5S-R9G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B7V5S-R9G?
BZT52B7V5S-R9G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。